pl cz sk de fr it
libet.sk

Pomoc

Dodawanie ogłoszeń

Ogłoszenia dodawane są poprzez wypełnienie odpowiednich pól. Aby to uczynić, należy z menu poziomego strony głównej portalu wybrać buton ,,DODAJ OGŁOSZENIE” a następnie branżę. Dodawanie ogłoszenia następuje poprzez wypełnienie pól i wpisanie treści ogłoszenia. Pola oznaczone gwiazdką (*) są polami wymaganymi. Pozostawienie ich pustych uniemożliwi dodanie ogłoszenia. Po wypełnieniu pól dotyczących samego ogłoszenia, należy je aktywować - patrz poniżej.

Aktywacja ogłoszenia

Aktywacja ogłoszenia jest powiązana z systemem rejestracyjnym portalu. Jeśli  dodawanie ogłoszenia następuje po raz pierwszy przez danego Użytkownika, należy wypełnić formularz rejestracyjny, który uwidoczniony jest po wypełnieniu pól ogłoszeniowych.  Kolejnym etapem aktywacji jest akceptacja REGULAMINU oraz płatność za ogłoszenie (patrz “CENNIK“). Płatności można dokonywać za pośrednictwem przelewu pocztowego, przelewu bankowego, płatności kartą płatniczą i kredytową jak również za pośrednictwem SMS z telefonu komórkowego (treść ogłoszenia wypełniana jest na stronie portalu).
Użytkownicy, którzy dodają ogłoszenia po raz kolejny po wypełnieniu pól ogłoszeniowych muszą się zalogować za pośrednictwem własnego loginu i hasła, które wpisywane są podczas rejestracji. Procedura płatności za ogłoszenia nie zmienia się.

Zakładanie własnej podstrony

Portal www.supermagnes.pl umożliwia firmom i osobom prywatnym prowadzącym działalność gospodarczą zakładanie własnych podstron. W tym celu należy wypełnić kolejny formularz z danymi firmy. Każda podstrona daje jej właścicielowi możliwość zamieszczenia 250 ogłoszeń w dowolnej branży i kategorii portalu w ramach jednego abonamentu. Każda z podstron otrzymuje swój własny adres internetowy. Właściciel podstrony ma możliwość efektywnego zarządzania wprowadzonymi przez siebie ogłoszeniami, wyróżniania ich na poszczególnych stronach portalu (głównej i głównej branżowej), modyfikacji i czasowego zawieszania w wyświetlaniu ich na stronach portalu. Wejście do panelu administracyjnego podstrony odbywa się poprzez buton “MOJE OGŁOSZENIA” i zalogowanie.

Aktywacja podstrony

Aktywacja podstrony następuje natychmiast po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Konto podstrony pozostaje bezpłatne - testowe przez okres 14 dni. W tym czasie należy odebrać specjalny email z Umową, wypełnić ją i odesłać drogą pocztową na wskazany w emailu adres właściciela i administratora portalu. Umowa zawierana jest na czas nieoznaczony z możliwością wypowiedzenia jej przez obydwie ze stron z zachowaniem wskazanych w umowie terminów.
Po otrzymaniu przez administrację portalu wypełnionej poprawnie Umowy, następuje aktywowanie konta na pełny cykl rozliczeniowy wynoszący 30 dni. Po jego upływie właściciel portalu otrzyma drogą elektroniczną fakturę VAT, którą należy uiścić we wskazanych na fakturze terminie i kwocie. Jest to warunek do prolongowania aktywności konta na kolejny cykl rozliczeniowy.

Oglądanie ogłoszeń

Ogłoszenia w portalu www,supermagnes.pl prezentowane są w trzech miejscach: na stronie głównej portalu, na stronie głównej danej branży oraz na stronach branżowych.
Aby obejrzeć zawartość ogłoszeniową całego portalu należy kliknąć w buton “ZOBACZ OGŁOSZENIE” znajdujący się w menu poziomym na stronie głównej, albo wpisać szukane słowo lub frazę w okienko wyszukiwarki i nacisnąć przycisk “SZUKAJ“. Do wyszukania bardziej szczegółowego można wykorzystać wyszukiwarki zaawansowane dla poszczególnych branż i znajdujących się w nich kategorii.

Wyszukiwarka automatyczna

W portalu www.supermagnes.pl można zamówić wyniki wyszukiwania prosto na swoją skrzynkę emailową. Do tego celu służy wyszukiwarka automatyczna widoczna na stronach każdej z branż. Wystarczy wypełnić pola wyszukiwarki, wpisać w znajdujące się poniżej okienko adres email i wcisnąć enter. Automatyczny system wyszukiwania przeszuka całą bazę ogłoszeń. Wystarczy odebrać wiadomość email z wpisanego adresu i kliknąć w nadesłane linki.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji. Telefony i adresy emailowe do poszczególnych działów znajdują się  pod butonem “KONTAKT”  w menu poziomym portalu.
wakacje w ItaliieuroholidaysUnia Europejska